"1956-ban Nagy Imre forradalmi kormánya határozott döntést hozott Magyarország kilépéséről a Varsói Szerződésből... A jelenlegi körülmények között értelmét veszíti a szerződés katonai szervezete, amely felfogásunk szerint mellőzhetővé válik a jövőben."
2026. június 17. Ezen a napon történt:
Honlapunk fejlesztését támogatta:
Alapítvány a Közjóért
Az oldal feltöltés alatt...
Kérem látogasson vissza később!